Pożyczki bez BIK – przeszłość nie wpływa na przyszłość

Wiele osób, w związku z różnymi zadłużeniami, nie może pochwalić się dobrą historią kredytową. Przeszłość w tym wypadku wpływa na zdolność kredytową i pozytywną weryfikację banku, jedynak można z powodzeniem skorzystać z pożyczek bez BIK.

Czym jest BIK?

Na początku warto objaśnić czym jest BIK. To nic innego jak baza danych, Biuro Informacji Kredytowej, w którym znajdują się wszystkie nasze dane o niespłaconych długach. Z takiej bazy korzystają banki, kiedy wystąpimy z wnioskiem o kredyt. Osoby zadłużone mogą nie przejść weryfikacji zdolności kredytowej banku, który dokładnie sprawdza jak wyglądały nasze wydatki w przeszłości.

Pożyczka a komornik

Sprawy z udziałem komornika to wrażliwy temat i wiele osób nie potrafi poradzić sobie z taką sytuacją. Jednym z rozwiązań na zadłużenia jest podjęcie pożyczki. Jeżeli w banku, z powodów zadłużenia, nie udzielą nam kredytu nie popadajmy w panikę. Dzięki firmom pożyczkowym uzyskanie szybkiej gotówki stało się bardzo proste, nawet dla osób z zajętym kontem bankowym. Pożyczka z komornikiem to sposób na spłacenie długów i powrót do normalnego życia. Niskie raty spłaty pozwalają na finansowe unormowanie swojej sytuacji. Zaletą  pożyczki pozabankowej jest nie tylko brak formalności, lecz również szybkie otrzymanie pieniędzy.

Nie zadłużony ale z przeszłością

Osoby, które już spłaciły swoje zadłużenia także mogą mieć problem z podjęciem kredytu w banku. Oznacza to dla banku ryzyko wystąpienia problemów ze spłatą kolejnego kredytu. Nie mając już wpływu na wydarzenia z przeszłości możemy dalej realizować swoje życiowe plany. Chwilówka to pożyczka, która nie wymaga także dodatkowych dokumentów i zaświadczeń, wystarczy mieć przy sobie dowód osobisty. Często nie musimy nawet wychodzić z domu – na rynku pojawiły się pożyczki on-line.